More...
PRIMROSE HILL TWR 03
GFA 705 ft²
SA 531 ft²
Rent $--
Sale $7.300 M
PRIMROSE HILL TWR 03
GFA 1088 ft²
SA 821 ft²
Rent $--
Sale $9.980 M
PRIMROSE HILL TWR 01
GFA 692 ft²
SA 521 ft²
Rent $--
Sale $6.980 M
District Usage Bldg/Street Price(HK$)
Gross ft² Saleable ft² Rental(HK$)
Administrator Login
All   GFA (ft²) SA (ft²) Price$(M) Rental
 
Kwai Chung PRIMROSE HILL TWR 02
KWOK SHUI RD 168
H
Input Date: 2026-05-14
822 622
9.000M
@$14,469(SA)
@$10,949(GFA)
24000
@$39(SA)
@$29(GFA)
 
Tsuen Wan 
TSUEN WAN VILLAGE
Input Date: 2026-05-14
700 --
5.480M
@$7,829(GFA)
 
Kwai Chung THE RISE
YAU MA HOM RD 63
Input Date: 2026-05-14
-- 521
6.280M
@$12,054(SA)
 
Tsuen Wan 
TSUEN WAN VILLAGE
Input Date: 2026-05-14
700 --
3.980M
@$5,686(GFA)
 
Kwai Chung PRIMROSE HILL TWR 01
KWOK SHUI RD 168
M
Input Date: 2026-05-14
385 280
5.000M
@$17,857(SA)
@$12,987(GFA)
14500
@$52(SA)
@$38(GFA)
 
Kwai Chung PRIMROSE HILL TWR 01
KWOK SHUI RD 168
H
Input Date: 2026-05-14
692 521
6.980M
@$13,397(SA)
@$10,087(GFA)
 
Tsuen Wan WEALTHY GDN CHEONG FU COURT
TSUEN KWAI ST 3
M
Input Date: 2026-05-14
420 318
4.000M
@$12,579(SA)
@$9,524(GFA)
1000
@$3(SA)
@$2(GFA)
 
Kwai Chung THE RISE
YAU MA HOM RD 63
H
Input Date: 2026-05-14
-- 516
6.380M
@$12,364(SA)
 
Tsuen Wan 
TSUEN WAN VILLAGE
Input Date: 2026-05-14
673 --
4.300M
@$6,389(GFA)
 
Kwai Chung PRIMROSE HILL TWR 01
KWOK SHUI RD 168
Input Date: 2026-05-14
280 219
3.600M
@$16,438(SA)
@$12,857(GFA)